Pašmíny na internetu

Možná jste se už pokoušeli koupit pašmínu v klasickém „kamenném“ obchodě. V tom případě jste určitě zjistili, že výběr je značně omezený. Klasické obchody bohužel nabízejí velmi málo pašmín, navíc ve velmi omezeném množství barev.

Nejspíš je to způsobené poptávkou po pašmínách, která je u nás nízká, nakolik tu povědomí o kašmíru a kašmírových výrobcích není tolik rozšířené. Podstatná je taktéž cena pašmín, která je pro běžného člověka poměrně vysoká a tím pádem se nám dost výrazně zužuje okruh cílové skupiny zákazníků. Běžný malý obchodník si taktéž nemůže dovolit držet na skladě desítky anebo dokonce stovky drahých pašmín.

Možná právě proto je momentálně nejlepším místem k nákupu pašmíny právě internet. Nakupování přes internet zaznamenává obrovský růst a právě proto není problémem si dnes objednat pašmínu vyrobenou ručně v Nepálu a mít ji za několik dní doma.

My provozujeme internetový obchod Felipe.cz a v naší nabídce najdete nejkvalitnější pašmíny, buď ze 100% kašmíru, nebo smíšené ze 70% kašmíru s 30% hedvábím. Nabízíme velký výběr různých typů a hlavně barev – můžete si vybrat dohromady ze 100 různých barev, většinu zboží máme skladem a dokážeme ho k vám domů doručit kurýrem do 3-5 pracovních dní.

V poslední době se na trhu objevilo více prodejců „falešných“ pašmín, které jsou vyrobeny z různých akrylových a syntetických materiálů vydávajících se za kašmír. Ničeho takového se při nákupu u nás nemusíte obávat. Spolupracujeme přímo s největšími výrobci z Nepálu, kde zpracovávají ta nejkvalitnější kašmírová vlákna a zboží nám doručují bez jakýchkoli distributorů a prostředníků, tím pádem se zboží nepředražuje a můžeme vám poskytnout pašmíny za bezkonkurenční ceny.

Pro většinu lidí je velkou nevýhodou u nakupování přes internet fakt, že si zboží nemůže dopředu ohmatat. Našim produktům stoprocentně věříme – právě proto není žádným problémem zboží v případě nespokojenosti vrátit zpět.

Felipe.cz - Luxusní dotyk kašmíru

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*


*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>