Kde koupit pašmínu?

Rozhodli jste se koupi pašmíny? Na trhu je v současnosti bohužel hodně prodejců, kteří prodávají falzifikáty. Ty jsou často označené jako „100% kašmír“ nebo „70% kašmír, 30% hedvábí“, pravda je však úplně jiná. Někdy se snaží obejít zákony označením „100% pašmína“ – to je však nesmysl, protože se pro žádnou textilii nepoužívá označení „pašmína“, jsou totiž vyráběny z kašmírových vláken.

Kde tedy koupit pravou pašmínu? Nacházejí se sice v kamenných obchodech, ale tam je většinou velmi malý výběr, málo barev, málo dostupných kusů. Mnohem větší výběr je na internetu. Jsme provozovateli internetového obchodu Felipe.cz a máme výhradní zastoupení od jednoho z největších producentů kašmíru v Nepálu na prodej kašmírových výrobků ve střední Evropě. Díky tomu můžeme nabídnout výhodné ceny a obrovský výběr.

Naše pašmíny jsou dostupné v desítkách různých barev, drtivá většina je skladem a doručujeme je kurýrem obvykle do 3-5 dní od přijetí objednávky.

Internetové obchody mají proti kamenným jednu nevýhodu – nemůžete si zboží dopředu ohmatat. V případě nespokojenosti však u nás není problém zboží zaslat zpět nebo vyměnit za jiné.

Podezřelým nabídkám se raději obloukem vyhněte. Zejména v poslední době (většinou na slevových portálech) se nabízejí pašmíny za směšné ceny – například za 10 eur. To však znamená, že vás prodejci klamou a produkt určitě není vyrobený ze 70% anebo dokonce 100% kašmíru. Už asijské továrny od sběračů kašmírových vláken vykupují 1 kilogram surového kašmíru za zhruba 100 USD. Proto není možné, aby se pašmína prodávala za tak nízkou cenu. Obvykle ceny pašmín začínají na úrovni minimálně 70 eur.

V našem e-shopu nabízíme 2 typy pašmín. „Diamond“ pašmíny jsou vyrobené z čistého 100% kašmíru. Vyznačují se elegancí a nádhernými sytými barvami. Pašmíny „Platinum“ v sobě zase spojují ty nejlepší vlastnosti dvou nejluxusnějších přírodních tkanin. Vyrábějí se totiž ze 70% kašmíru a 30% hedvábí. Jsou hladké, tenké, úžasně pohodlné a jemné na dotyk.

Pokud se rozhodnete pro jakoukoli pašmínu – dávejte si pozor na prodejce a vyvarujte se příliš podezřelých nabídek.

Felipe.cz - Luxusní dotyk kašmíru

One Response to “Kde koupit pašmínu?”

  1. lihoviny eshop napsal:

    Hurá, hledal jsem tohle info několik hodin.. díky za váš web.

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*


*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>