Diamond nebo Platinum pašmína?

Pašmíny jsou klenot mezi výrobky z kašmíru. Jejich popularita roste zejména v posledních letech a někteří to přisuzují vlivu Hollywoodu – za „velkou louží“ si je velmi oblibují celebrity, například Nicole Kidman a Angelina Jolie.

V našem internetovém obchodě nabízíme kromě jiného dva základní typy pašmín – Diamond a Platinum. Základní rozdíl mezi nimi spočívá ve složení. Diamond se vyrábí jen ze 100% kašmíru, zatímco Platinum se z různých důvodů kombinuje s hedvábím v poměru 70 % kašmíru a 30 % hedvábí.

Pašmíny z kolekce Diamond jsou využitelné na každou výjimečnou příležitost. Tvoří je syté barvy, vyznačují se elegancí. 100% složení z kašmíru z nich dělá skutečný „diamant“ mezi šálami z kašmíru. Jde o velmi silný šál s hmotností 109 g/m², vzbuzuje však dojem lehkosti a jemnosti. Jako ostatní produkty, i Diamond pašmíny se vyrábějí z té nejjemnější kašmírové příze, vlákna mají průměr zhruba 15 mikronů.

Nabízíme je v 73 různých barvách, většina z nich je na skladě a můžeme je doručit do 3-5 pracovních dnů. Klasický rozměr 201×71 cm stojí 139,90 €. Za speciální rozměr 204×92 cm je třeba připlatit, šije se většinou na zakázku, což trvá 3 až 4 týdny. Cena je 210,90 €.

Platinum pašmíny jsou cenově výhodnější. To však neznamená horší kvalitu. Příměs hedvábí dodává pašmíně ještě větší hebkost a hlavně lesk. Taktéž je nabízíme v desítkách různých barev, některé též mají moderní vzorování. „Pashmina 2 tons“ je zase dvojbarevná, z jedné strany je tvořená měkkým kašmírem a z druhé jemným hedvábím. Rubová a lícová strana se barevně liší.

Typ Platinum je též vhodný na výjimečné události, ale i na chvíle aktivního odpočinku.

Felipe.cz - Luxusní dotyk kašmíru

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*


*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>